Kurzy vaření Ola Kala® – poznejte umění gastronomie

logo ola kalaChcete si sami vyzkoušet uvařit tradiční česká jídla i cizokrajné speciality? Naučte se připravovat chutné polévky, vynikající hlavní chody a lahodné dezerty jako opravdoví profesionálové. Navštivte kurzy vaření Ola Kala v Praze.

Kulinářský ateliér Ola Kala pro vás pravidelně pořádá výjimečné kurzy vaření, kurzy pro firmy, soukromé oslavy. Každý kurz je zaměřen na určitý typ české nebo světové kuchyně.

Pokud chcete svého blízkého potěšit a dát mu netradiční dárek, můžete u nás zakoupit dárkové poukazy. Krása nových věcí časem vyprchá, ale pocit z pěkného zážitku zůstává.

Kurzy vaření vedou odborníci z oblasti gastronomie, kteří vám rádi předají své zkušenosti a odhalí tipy a triky profesionálů. V atmosférou prosyceném ateliéru získáte všechny předpoklady stát se dobrými hostiteli a skvělými kuchaři.

Aktuality

POZVÁNKA

Vážení přátelé a hosté,

po třech letech jsme se rozhodli, že koncem června 2015 uzavřeme naši restauraci Ola Kala Bistro. Přijďte si k nám do 26.6.2015 užít výborné jídlo a rodinnou atmosféru.

Srdečně Vás zve team Ola Kala Bistra

 

Kurzy vaření Olakala

Food styling - špičková prezentace 3 jídel

Food styling - špičková prezentace 3 jídel

Jedna věc je uvařit a druhá odprezentovat. Jak na to, aby vaše jídlo nejenom chutnalo, ale i vypadalo náramně. Představujeme unikátní kurz, při kterém si nejenom uvaříte špičkové menu, ale také ho profesionálně nastylujete několika způsoby. Kurz food stylingu, který na trhu zatím chyběl. Objednejte se a přineste si foťák, ať se můžete všem pochlubit:-).  

<<ZOBRAZIT>>

Vytvořilo ANAWE