TERAPEUTICKÁ MASÁŽ / Práce s tělem (BodyWORK)

Ayurvedic Balance Bodywork je technikou, kterou Michal používá při práci s tělem. Jedná se o staré indické učení, jež je velmi účinné i pro dnešního moderního člověka. Všichni si před okolním světem vytváříme obranné mechanismy. Ty jsou samozřejmě potřebné, protože nás chrání před vnějšími vlivy. Jenže postupem času se změnily na neprůstřelné brnění, jež nám způsobuje fyzické i psychické bolesti a brání přístupu k našemu zdroji energie a radosti ze života.

Celotělovou masáží dochází k uvolnění bolestí ve svalech, kloubech, ke zvýšení volnosti pohybu, k lepší cirkulaci krve a lymfy a následně ke klidnějšímu a hlubšímu spánku.

Pomocí jemných, ale hlubokých a precizních masážních tahů zaměřených na energetické Marma body, pomocí dechu a pomocí meditativního stavu během masáže, dochází k rozpouštění (zvědomování) tělesných, mentálních a emocionálních bloků a následné energetické harmonizaci. Terapeut/masér funguje jako prostředník (průvodce) mezi klientovým tělem a jeho vědomím, načež se nastartuje sebeozdravný proces těla a mysli klienta.

Techniku terapeutické masáže se Michal naučil během svého dlouhodobého pobytu v Indické Puně od mistra Shikhy, ayurvédského lékaře, léčitele a učitele, jenž toto umění převzal dle tradice od svého otce.

 

Terapeutická masáž (Práce s tělem / BodyWORK)

Čas: Masáž trvá cca 90 minut + cca 15 minut na relax, sprchu, čaj…

Cena: 2 000 Kč

Intenzita setkání: podle potřeby a dle dohody

Kontakt: Safar@michalnikodem.cz

Mobil: 777 270 113

Místo: Dittrichova ulice č.p. 22, Praha 2

 

Školení, výcviky, certifikáty

 

Akce

Novinka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Mauris elementum mauris vitae tortor. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Morbi scelerisque luctus velit. Nullam at arcu a est sollicitudin euismod. 

 

OSHO

Burger a brownies - TAK CHUTNÁ AMERIKA

Burger a brownies

Burger může být nuda nebo dobrodružství. My se společně přikloníme k tomu druhému:-) I přesvědčení odpůrci mletého se budou olizovat! Připravíme si buffalo wings,  pořádný burger,  nadýchanou housku , karamelizovanou cibulku, domácí majonézu. a šťavnaté brownies. Kdo to všechno sní, je král:-)    

<<ZOBRAZIT>>

AKCE a SEMINÁŘE

Vytvořilo ANAWE